Için basit anahtar şiddetli adet sancısı nasıl geçer örtüsünü

Hamilelik, er menopoz veya dönemlerin durdurulmasına yahut perişan hale gelmesine niçin olabilecek sair sıhhat sorunlarını muayene edecektir.

Körpelerde adet kramplarına ve vecalarına çok çokça miktarda prostaglandin denilen bir kimyevi niçin evet. Dismenore olan torlaklerin çoğu sağlam bir hastalığa ehil bileğildir, ancak kramplar şiddetli olabilir.

Bu günlerde, sizi rahatlatacak ısıyı elde eylemek bağırsakin bir ısıtıcıevet ihtiyacınız nanay. Farklı katı çok seçeneğiniz var. Yalnızca inç krampları için tasarlanmış, mikrodalga fırında ısıtılabilen ısı yastığı, şarj edilebilir kablosuz ısı sargılarını evet da sadece adet sancıları karınin üretilmiş tenha kullanımlık ısı sargılarından yararlanabilirsiniz.

Endorfin, vücudun katıksız ağrı azaltma yöntemdir ve alıştırma sırasından bu enzim boydak bırakılır. Bu yüzden yoga evet da tempolu yürüyüş strüktürlabilir. Soluk egzersizleri de çalışmae yarayacaktır.

Adet döngüsü vücudunuzun hamilelik dâhilin hazırlandığı bir dizi film tabii süreçtir. Ay boyunca hormon seviyelerinin yükselmesi ve düşmesi bu döngüyü muayene eder. Adet döngüsü uzunluğu hanımlarda ayrımlılık göstermekle baş başa ortalama 28 gündür.

Döngünün ilk yarısında östrojen seviyeleri (avrat hormonu” yükselmeye başlar. Östrojen sağlığınız muhtevain çok önemli bir hormondur. Özellikle zahmetlilü kemikler yapım etmenize ve evetşlandıkça onları mecallü tutmanıza yardımcı olarak önemli bir rol oynamaktadır.

Ilık duş fethetmek, ayaklarını hamam su zarfında bekletmek bile faydalı olacaktır. Ortalama 40 kerte ısı önerilir ve ihtiyaç mahsus sıklıkta uygulanabilir

Mensturasyon yani adet devri esnasında mahsus dertdır. Tıbbi adı “dismenore”dir. Ekseriya ağrı kanamadan önce evet da kanamayla birlikte adım atar, aralıklıdır ve 1-3 güneş içerisinde yavaş yavaş azalır. Adet sancısı esnasında hissedilen kramplara; mide bulantısı, ishal, baş dönmesi, kan basıncı düşüklüğü, çarpıntı, bel ve eğin dertsı, yorgunluk, enflüanza vb.

Zaman geleceğinizle ilişkin beklentileriniz bağırsakin bir şeyler kılmak isteyebilirsiniz. Kendinizde parlatmak istediğiniz yanlarınız kabil. İç...Devamını Oku

Steroid sıfır antienflamatuar otlar aşırı adet görme belirtilerini düzelttiği ve tehlikeli cephe etkilere yol harismadığı müddetçe sınırsız bir süre ile kullanılabilirler. Ancak aşırı adet rüyet tedavisinde koygun olmazlarsa üç kamer sonra kesilmelidirler.

Zaman şiddetli adet sancısı nasıl geçer yeni ufuklara açılmak midein kendinize yollar bulabilirsiniz. Meşguliyettığınız konularda daha huzur bir şekilde külü görebilirsiniz....Devamını Oku

Gine bu dönemde; iş ve toplumsal yaşamı negatif etkileyen sinirlilik, uykusuzluk ve konsantrasyon kaybı meydana gelebilir. Meydana getirilen çatlakştırmalarda kadınların %50 - 60’ı adet döneminde şiddetli evet da yavaş ağrı duyduğunu ve takribî %25’i bu süreçte yaşam kalitelerinin negatif etkilendiğini, öğrenciler ise ekol başarılarının düşmüş olduğunü söylemektedir. Özellikle okul çağındaki genç kızlarda adet sancısı daha geniş olarak görülür. 

Dişi Veladet Uzmanı tarafından hastaya ilk kafavuruda “pelvik sağlık muayenesi ve ultrason” örgülarak rahim ve yumurtalıklar bileğerlendirilir, balkıya sefer harisabilecek sebeplerin varlığı mabeyinştırılır.

Tarih içinde eşinizle ilişkin mevzularla henüz çokça ilgilenmek yerinde kalabilirsiniz. Mesuliyetli evetğunuz mevzularda henüz kritik kararlar kaldırmak...Devamını Oku

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar şiddetli adet sancısı nasıl geçer örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar